Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

За найкращій малюнок про літо юним вінничанам подарують ящик морозива

За найкращій малюнок про літо юним вінничанам подарують ящик морозива

 У Вінниці до 31 серпня 2017 триває міський конкурс дитячого малюнку. Його проводить Вінницька міська централізована бібліотечна система. Учасником конкурсу може стати читач міських бібліотек віком від 6 до 16 років, який проживає та навчається у Вінниці. Підведення підсумків конкурсу проходитиме 2 вересня під час фестивалю «VinBookFest» у форматі open-space. Голосуватимуть за кращий малюнок відвідувачі фестивалю. 

Про це повідомляє прес-центр Вінницької міськради.

«Конкурсні роботи (малюнки) мають стосуватися теми літа, відпочинку, гарного настрою, солодощів.  Розмір роботи має чітко визначений формат – А4. На кожній конкурсній роботі необхідно зазначити назву роботи, техніку виконання (українською мовою), прізвище, повне ім’я та вік автора конкурсної роботи (українською мовою), бібліотеку, читачем якої він є. Від кожного учасника приймається не більше 1-єї роботи. Техніка виконання конкурсних робіт обирається автором на власний розсуд», - йдеться у повідомлені.

Буде визначено 3 переможця за найбільшою кількістю оцінки глядачів. Конкурсні малюнки передаються особисто, через бібліотекарів міських бібліотек і після зазначеної дати прийматися не будуть.

Організатором конкурсу передбачені І, ІІ та ІІІ призові місця. Головний приз – ящик морозива.

Вінниця.info

  Материалы по теме