Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

З 1 січня військовим пенсіонерам підвищать пенсії. В середньому на 1,5 тис. гривень

З 1 січня військовим пенсіонерам підвищать пенсії. В середньому на 1,5 тис. гривень

 Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про старт реформи пенсійного забезпечення працівників силових відомств з першого січня 2018 року навіть у тому випадку, якщо Верховна Рада не встигне розглянути відповідний закон до кінця цього року.

Про це йдеться в повідомленні Урядового порталу.

«Незалежно від того, коли Верховна Рада ухвалить цей закон, перерахунок пенсій розпочнеться з першого січня 2018 року – в самому законі прописана норма, якою встановлюється перерахунок саме з цієї дати», - заявив Андрій Рева.

Проте, обов’язковою умовою проведення осучаснення пенсій військовослужбовців та працівників інших силових органів є саме його прийняття Верховною Радою.

«Законом передбачено, що в результаті осучаснення пенсії підвищаться для кожного індивідуально в залежності від стажу та розміру грошового забезпечення. Але якщо говорити про середнє підвищення, то воно становитиме 1,5 тис. гривень. Багато це чи мало?Це суттєво більше, ніж є сьогодні, і,якщо для цивільних пенсія в середньому зросла на 30%, то у військових зростання становитиме в середньому на 62%. Разом з цим достойних пенсій можна досягнути лише поступово, а тому головним результатом цього закону буде проведення одночасного та щорічного осучаснення військових та цивільних пенсій», - підкреслив Міністр.

Як повідомляла редакція Вінниця.info, в листопаді у Вінницькій області 454 тисячам пенсіoнерів підвищили пенсію. В середньому підвищення склало 360 гривень. Нагадаємо, раніше у Вінниці презентували пенсійну реформу Уряду Грoйсмaнa. Як зміниться вік і стаж, читайте ТУТ.

Вінниця.info