Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вночі чоловіки пограбували склад з жіночими речами на ринку «Привокзальний»

Вночі чоловіки пограбували склад з жіночими речами на ринку «Привокзальний»

 В ніч з 11 на 12 червня, близько першої години, на провулку Ясному патрульні помітили чоловіка з трьома жіночими сумками, який, побачивши службовий автомобіль, чомусь одразу присів. Це викликало в поліцейських підозру і вони зупинились, аби з’ясувати обставини.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Вінницької області на сторінці у «Фейсбук».

Чоловік помітно нервував. З його згоди інспектори провели поверхневу перевірку речей. В сумках знаходився одяг, в основному жіночий. Чоловік пояснив, що працює продавцем на ринку. Невдовзі до нього підійшов товариш, який зміг підтвердити охоронцям порядку походження речей.

Раптом один із чоловіків почав тікати, його наздогнати не вдалось. Іншого інспектори затримали та викликали слідчо-оперативну групу.

Через деякий час схожі сумки патрульні знайшли біля одного з готелів міста. Неподалік нього слідча виявила та затримала чоловіка, якому спочатку вдалось втекти.

Аби з’ясувати, кому ж належать речі, патрульні поліцейські вирішили обстежити ринки. На «Привокзальному» ринку вони знайшли невеликий склад з пошкодженими дверима. Охоронець зв’язався з власницею складу. По приїзду вона виявила, що звідти зникли деякі речі. Патрульні показали їй фото сумок, які були у затриманих. Жінка підтвердила, що речі належать їй.

Пізніше поліцейські встановили, що зловмисники зупинились в готелі, а вранці збирались їхати до Кіровоградської області. Слідчо-оперативна група поліція встановить всі подальші обставини справи.

Вiнниця.info, фото - патрульної поліції

  Материалы по теме