Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінниця знову хоче забрати в комунальну власність приміщення, де знаходиться Нацбанк

Вінниця знову хоче забрати в комунальну власність приміщення, де знаходиться Нацбанк

 Виконавчий комітет Вінницької міської ради проголосував за прийняття у комунальну власність територіальної громади міста будівель і споруд на Соборній, 36. За даною адресою знаходиться приміщення Нацбанку.

Його планують використовувати для розміщення органів місцевого самоврядування. А частину споруди здавати в оренду банку за 1 гривню в місяць.

«1. Надати згоду на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вінниці будівель і споруд (літер А, Б, В, Г, Д, Е, №№1, 2) за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 36, які розміщені на земельній ділянці загальною площею 0,3615 га (кадастровий номер 0510100000:02:031:0050), із зобов’язанням використовувати зазначене нерухоме майно для розміщення органів місцевого самоврядування та не відчужувати його у приватну власність.

2. Виконавчому комітету міської ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.2017 року № 814 «Деякі питання передачі майна, що закріплене на праві господарського відання за Національним банком», забезпечити розміщення, за окремою угодою, на умовах оренди з річною платою 1 гривня, Національного банку або уповноваженого банку в технологічних приміщеннях об’єкта, зазначеного в пункті 1 цього рішення, з метою використання для зберігання запасів готівки», - йдеться в рішенні виконкому.

Рішення розглянуть на сесії Вінницької міськради.

Процедуру прийняття приміщення у комунальну власність розпочали ще в жовтні 2016 року. Тоді представники мерії провели обстеження будівлі.

Раніше департамент комунального майна зазначав, що третій поверх будівлі вже орендує міська рада.

Вінниця.info