Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінницький рибоохоронний патруль протягом місяця вилучив у порушників 184 кг риби

Вінницький рибоохоронний патруль протягом місяця вилучив у порушників 184 кг риби

 З 1 по 31 травня працівниками Вінницького рибоохоронного патруля викрито 122 порушення правил рибальства. Зокрема, було складено 22 протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП (грубі порушення правил рибальства), 57 - за ч.3 ст.85 КУпАП (порушення любительського лову), п’ять - за ч.1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут риби) та три - за ч.1. ст. 85-1 КУпАП (продаж заборонених знарядь лову). Складено 35 актів виявлення безгосподарського майна, за якими вилучено 56 сіток.

Про це повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль.

«Протягом місяця патрульними затримано 11 порушників природоохоронного законодавства, які нанесли збитків рибному господарству на суму 17 935 грн. У браконьєрів вилучено 184 кг риби та 37 заборонених знарядь лову. В районні суди направлено 30 справ для вирішення питання про притягнення винних осіб до відповідальності за вчинені правопорушення», - заявили в управлінні.

Для прикладу, п’ятого травня під час рейду патрулем було виявлено громадянина, який здійснював лов риби вудкою в забороненому місці. При цьому чоловік виловив вісім особин судака, загальною вагою 4 кг. Інцидент стався на р. Південний Буг в районі с. Тростянчик Тростянецького району. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 4 080 грн.

Шостого травня інспекторами було зафіксовано ще одне порушення на р. Південний Буг в районі с. Сумівка. Двоє браконьєрів за допомогою двох сіток займалися незаконною риболовлею. В результаті порушники виловили 9 кг біоресурсів, а саме: 5 екз. сазана, 3 екз. судака, 6 екз. головня, 2 екз. сома, 15 екз. карася сріблястого, 10 екз. верховодки та одного окуня. Цього разу завдані збитки становлять 4 454 грн.

Для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства просимо всіх, хто став свідком незаконного вилову риби чи збуту біоресурсів терміново повідомляти на «гарячу» лінію патруля: (0432) 67-12-34.

 

 

 

 

Вінниця.info, фото - Вінницький рибоохоронний патруль.

  Материалы по теме