Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінницький дитсадок, який закрили через інфекцію, відновить роботу

Вінницький дитсадок, який закрили через інфекцію, відновить роботу

5 лютого у Вінниці відновлює роботу дитячий садочок №19, який був зачинений через гостру кишкову інфекцію. Впродовж 27-29 січня у Вінницьку обласну клінічну дитячу інфекційну лікарню з діагнозом «Гострий гастроентероколіт» було госпіталізовано 7 дітей віком 4-5 років, двоє з них були в реанімації. Зараз діти почуваються задовільно, їх планують виписати до кінця тижня.

Про це 1 лютого під час прес-конференції повідомив перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан.

«З 5 числа діти можуть йти на навчання у садочок №19. Всього захворіло 9 дітей, з них госпіталізували 7, двоє не потребували госпіталізації. Двоє знаходилися певний час в реанімаційному відділені, були достатньо важкі прояви хвороби. Наразі у всіх дітей стан задовільний.

В кінці січня було виявлено інфекцію, яка називається ротавірус. В однієї з мам, яка є і нянею у садочку захворіла дитина, яка ходить у цей ДНЗ. Вона дитину залишила дома, а сама прийшла на роботу. Тому таким чином ми мали 4 групи, в яких захворіли діти.

Якщо б ми не зупинили процес шляхом розмежування дітей, то ми б мали набагато більше захворюваності.

Усі діти, які перебувають в лікарні будуть виписані в кінці тижня», - зазначив О. Сорочан.

Нагадаємо, що з 30 січня дошкільний навчальний заклад №19 міста Вінниці тимчасово закрили у зв’язку з поширення ротавірусної інфекції.

Вiнниця.info

  Материалы по теме