Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінницькі підприємці заплатили 39 тисяч гривень штрафу за використання чужого позначення на аптеках

Вінницькі підприємці заплатили 39 тисяч гривень штрафу за використання чужого позначення на аптеках

 У Вінниці підприємці-порушники сплатили штрафні санкції на загальну суму 39 тисяч гривень за використання чужого позначення на аптеках міста. Порушення припинені.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Дії чотирьох фізичних осіб-підприємців визнано, як порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Вони використовували позначення «нова АптекА НИЗЬКИХ ЦІН», яке є схожим із позначенням «АПТЕКА НИЗЬКИХ ЦІН» без дозволу суб'єкта господарювання, який раніше почав його використовувати у господарській діяльності.

Як встановило Відділення, підприємці використовували позначення «нова АптекА НИЗЬКИХ ЦІН» протягом різних періодів. Так четверо різних підприємців використовували позначення в різні періоди часу з 28.10.2015 по 10.01.2017.

Згідно зі статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» неправомірним є використання імені, комерційного (фірмового) найменування, торговельної марки (знака для товарів і послуг), інших позначень без дозволу (згоди) суб'єкта господарювання, який раніше почав використовувати їх або схожі на них позначення у господарській діяльності, що призвело чи може призвести до змішування з діяльністю цього суб'єкта господарювання.

Розгляд справи розпочато за результатом розгляду заяви ТОВ «ОНІКСМЕД», яке першим розпочало використовувати позначення «АПТЕКА НИЗЬКИХ ЦІН». У своїй заяві товариство стверджувало, що не давало підприємцям будь-якого дозволу (згоди) на використання позначення «АПТЕКА НИЗЬКИХ ЦІН», яке є частиною Схожого позначення «нова АптекА НИЗЬКИХ ЦІН».

Внаслідок змішування з діяльністю ТОВ «ОНІКСМЕД» підприємці можуть отримати неправомірні переваги у конкуренції, посилюючи свою конкуренту позицію не завдяки власним досягненням, а шляхом використання чужої ділової репутації.

Порушення були припинені під час розгляду справи, порушники сплатили штрафні санкції на загальну суму 39 тис. грн.

Довідка

За даними Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області в межах м. Вінниці працює 241 аптечний заклад (аптеки та аптечні пункти).

 

 

Вiнниця.info

  Материалы по теме