Полная версия сайта Житомир Новости
 Город
 / 

Вінницькі острови-конструктори і пором від «Кумбар» до Бригантини – презентували нові ідеї сполучення між берегами Південного Бугу. Фото

Вінницькі острови-конструктори і пором від «Кумбар» до Бригантини – презентували нові ідеї сполучення між берегами Південного Бугу. Фото

Агенція просторового розвитку Вінниці розпочала нову ініціативу під назвою «30+1 ідея для міста». На платформі у «Фейсбук» презентують проекти розвитку обласного центру, які створили самі ж городяни. Станом на 10 січня опублікували вже 6 ідей, 2 з яких стосуються сполучення між берегами Південного Бугу.

Вінницькі острови

Олександр Коротких, Максим Крамар та Артем Кужель пропонують з’єднати набережну «Рошен» з островом Кемпа, але не звичайним понтонним мостом, як це було раніше, а островами-конструкторами. Вони не закриватимуть шоу фонтану і красиву підсвітку на центральному мосту. На зиму – складатимуться.

Автори називають такі переваги «поново-понтонних островів»: ще одна візитівка для міста, оригінальність, можна бути ближче до води, необмежені можливості творчого використання, мобільність.

Пором

Проект передбачає відновлення історичної поромної переправи через річку Південний Буг, що з’єднує паркову зону «Кумбари» на правому березі та острів Бригантина на лівому березі. 

Історичні фото

Вінниця.info, фото - Агенція просторового розвитку Вінниці

  Материалы по теме