Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінниччина отримала 77 додаткових мільйонів на ремонт доріг, очікує ще 300

Вінниччина отримала 77 додаткових мільйонів на ремонт доріг, очікує ще 300

 Вінницька область отримала додаткових 77 мільйонів гривень на ремонт доріг державного значення. Використають їх на оновлення проїжджої частини траси М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський», а саме ділянки в районі населених пунктів Мончинці та Нападівка.

Про це 21 вересня розповів начальник Служби автомобільних доріг області Ігор Корольчук.

«Ще у червні на засіданні Уряду було зазначено, що ті області, які не встигають з виконанням робіт, втратять кошти. Їх перерозподілять регіонам, які йдуть за графіком. У нас все вчасно, по перше, завдяки тому, що ми провели проектування ще наприкінці 2017 року. Нам вдалося з квітня розпочати заплановані роботи», - говорить посадовець.

САД очікує наступного перерозподілу видатків, під час якого Вінниччина може отримати ще 300 мільйонів гривень.

«Нам додадуть ці кошти, це дозволить нам додатково виконати ще багато робіт», - зазначає Ігор Корольчук.

На ремонт 20 кілометрів М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» заплановано 408 мільйонів гривень.

В рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» передбачається зменшення видатків у низці областей, зокрема:

Волинській області на 3,87 млн гривень Житомирській області на 61,4 млн гривень Івано-Франківській області на 47,97 млн гривень Київській області на 28,37 млн гривень Миколаївській області на 98,61 млн гривень Чернівецькій області на 67,81 млн гривень

За бюджетною програмою «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон» передбачено зменшення видатків у:

Київській області на 133,5 млн гривень Одеській області на 198,2 млн гривень

Раніше Вiнниця.info повідомляла, що Уряд збільшив Вінницькій області видатки для ремонту доріг на суму більше 231 млн гривень.

У Вінницькій області триває ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highway. Протяжність траси на Вінниччині, яку запланували відремонтувати – 185 кілометрів. В серпні роботи тривали на чотирьох ділянках: перед с. Вороновиця, за містом Немирів, за Гайсином (до межі з Черкаською областю) та біля с. Садове в Літинському районі.

Читайте також: скільки коштує ремонт 1 кілометра дороги на Вінниччині і коли «візьмуться» за трасу до Умані.

Вiнниця.info

  Материалы по теме