Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінничанці на візку, яка сама виховує немовля, потрібна допомога

Вінничанці на візку, яка сама виховує немовля, потрібна допомога

 33-річній вінничанці Катерині Жигаловій терміново необхідна операція по заміні суглобу. Лікарі вінницької лікарні імені М. Пирогова згодилися зробити її безкоштовно, але вартість самого суглобу коштує 90 тисяч гривень. Жінка з інвалідністю та її 4-місячною донечкою зараз знаходяться у кризовому центрі «Дім мaмa». Самостійно доглядати за дитиною вона не може, оскільки пересувається на інвалідному візку.

Діагноз Катерини Жигалової– деформуючий артроз колінного суглобу 2 ступеня.

За 4 дні вдалося зібрати на операцію 32 тисячі гривень. Операція назначена на 20 лютого.

«До нас в центр Катерина поступила одразу після народження донечки Віри з лікарні у Жмеринці. Її чоловік учасник АТО, разом в шлюбі прожили 2 роки. Лікарі ставили діагноз, що жінка на візку ніколи не зможе мати діток. Але коли вона все ж таки завагітніла і народила, то фактично чоловік зник. Мама і вітчим пастер живуть у Вінниці, вони теж відвернулися від Катерини і її маленької донечки..

Була навіть ситуація, коли у день виписки з пологового будинку мама намагалася вкрасти немовля і оформити над дитиною опікунство, а свою доньку віддати у центр реабілітації для інвалідів. Але лікарі встигли зупинити її з немовлям на руках і документами…», - каже засновник центру «Дім мама» Ольгa Черевaтовa.

Реквізити для допомоги: 5168742701875860 - Черевaтовa Ольгa Олександрівна.

 

 

Вінниця.info

  Материалы по теме