Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінничанка зареєструвала петицію про впорядкування реклами на Соборній

Вінничанка зареєструвала петицію про впорядкування реклами на Соборній

 15 лютого Ксенія Хоменко зареєструвала петицію до Вінницької міської ради, в якій просить впорядкувати рекламні вивіски в історичному центрі міста.

«Сторічні фасади історичних будівель прикрашені величезними шматками яскравого пластику кольорової гами знаної в народі, як «вирвиоко», - пише дівчина. - Гості, які часто приїздять до мене із інших міст, часто не вірять, що я показую їм центральну вулицю обласного центру: в їхньому враженні більше іронії та відвертого сарказму, ніж захоплення містом, яке мені дороге».

Вона пропонує створити комісію, зможе організувати конференцію для представників бізнесу з промовистою назвою «Реклама на Соборній». Запросити на захід представників рекламних компаній.

«Забезпечити запрошеннями представників усіх об’єктів бізнесу, що мають вивіски на фасадах будинків вулиці Соборної. …Організувати фотовиставку «Реклама на Соборній» із вільним доступом до неї жителів та гостей міста Вінниці. Це допоможе зрозуміти, що ситуація із рекламним хаосом у більшій мірі залежить від власників бізнесу, а міська рада робить усе, щоб цей хаос прибрати. Реалізація моєї петиції вигідна усім сторонам. Власники бізнесу дізнаються більше про вулицю Соборну, її історичне минуле, можливо, це додасть поваги у відношенні до фасадів будинків. Вінницька міська рада покращить план реалізації естетичного оформлення центральної вулиці міста.

 Населення побачить в обличчя людей, які безпосередньо відповідають за той рівень несмаку, який ми зараз спостерігаємо, гуляючи Соборною. Туристи міста оцінять естетичні покращення та не будуть порівнювати центральну вулицю з базаром», - впевнена Ксенія Хоменко.

Наразі петицію підписали 3 людини. Якщо звернення набере 350 вподобань, його розглянуть у міській раді. 

Вінниця.info

  Материалы по теме