Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінничани знову просять мерію відремонтувати СКА

Вінничани знову просять мерію відремонтувати СКА

 У Вінниці на сайті місцевих петицій зібрали необхідну кількість підписів під зверненням, в якому просять провести реконструкцію спорткомплексу, що по вул.. Академіка Янгеля. Станом на 6 лютого петицію підписали 354 громадян.

«Враховуючи комплексну забудову в районі вул. Київської та її мешканців - молодих сімей виникла необхідність спортивного розвитку, а саме реконструкції спортивного комплексу "СКА" , який люди вимагають вже 3 роки,а там навіть кіт не валявся! Вкажіть дату коли буде проведено зазначені роботи та молодь зможе займатись своїм фізичним розвитком не мігруючи по усьому місті в пошуку подібних закладів, в той час коли неподалік є альтернатива», - зазначено в петиції.

Як відомо спорткомплекс збудовано у 1972 році, до 2014 року він перебував у власності військових. Загальна площа СКА складає 3,4 тис. кв. м. Басейн на шість доріжок не працює ще з 2006 року, так як знаходиться в аварійному стані.

В 2015 міська рада домовилась з польською компанією про проведення реконструкції, але полякам не видали кредит, тому реконструкцію так і не провели. В 2016 році вінничани писали петицію про ремонт СКА, тоді в мерії відповіли, що в 2017 році повинні були виготовити проектно-кошторисну документацію на проведення реконструкції.

 

Вінниця.info

  Материалы по теме