Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Вінничани підписують петицію про запровадження «зеленої хвилі» на дорогах міста

Вінничани підписують петицію про запровадження «зеленої хвилі» на дорогах міста

 На сайті Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій пропонують впровадити на дорогах обласного центру так звану «зелену хвилю». Щоб на світлофорах синхронно включалося зелене світло.

«Зелена хвиля» — це робота світлофорів у режимі, під час якого зелене світло горить на всій вулиці, чим дозволяє транспорту максимально швидко проїжджати відрізок, а не їхати від перехрестя до перехрестя, чекаючи своєї черги на світлофорі. Щоб без зупинок на світлофорах проїжджати вулицю, потрібно тільки дотримуватися встановленої швидкості.

Така система вже з’являється у інших містах України, зокрема, у Кривому Розі, Дніпрі, Києві.

Важливим елементом функціонування такої системи є спеціальні табло, на яких з’являється рекомендована для водіїв швидкість руху. Дотримуючись таких рекомендацій, водії зможуть швидше доїжджати з точки А до точки В, не зупиняючись на світлофорах. А також не порушуючи встановлений швидкісний режим, згідно ПДР», - написав Микита Панасенко.

Звернення вже підтримало 226 людей. Аби його розглянули у міськраді, потрібно 350 вподобань.

Нагадаємо, що вінничани також збирають підписи під петицією, в якій пропонують зробити кінцевою зупинкою ВПЗ – замість Меморіалу Визволення. 

Вінниця.info

  Материалы по теме