Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Велика аварія біля вінницького автовокзалу: дроти на дорозі і ускладнений рух. Фоторепортаж з місця події

Велика аварія біля вінницького автовокзалу: дроти на дорозі і ускладнений рух. Фоторепортаж з місця події

 9 лютого, вранці, біля центрального автовокзалу сталася аварія, що паралізувала рух на частині вулиці Київської. Вантажівка зачепила лінію електромереж, внаслідок чого стовп не витримав навантаження і впав на припарковане авто.

Як розповів Вiнниця.info директор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко, внаслідок інциденту обірвалися всі розтяжки, які відповідали за курсування тролейбусів. Ліквідувати аварію планують впродовж кількох годин.

«Тролейбуси їздять у звичному режимі. Тимчасово вони не курсують на відрізку від проспекту Коцюбинського до вулиці Стрілецької. Натомість ми додали туди муніципальні автобуси, які мають забезпечити перевезення пасажирів.

На місці події працюють аварійні бригади. Там дуже багато роботи, потрібно повністю міняти лінію. Надіюся, що за 3 години все ліквідуємо», - говорить Михайло Петрович.

Електролінії, що були підведені до стовпа, загородили один із заїздів до автовокзалу та ділянку вулиці навпроти нього. Тому автомобілі, маршрутки і автобуси обминають перешкоду через «карманчик», з якого традиційно відправляється екскурсійний транспорт.

В диспетчерській журналіста Вiнниця.info запевнили, що всі автобуси курсують за графіком, автовокзал працює у звичному режимі.

Відомо, що під час падіння електроопори на «Пежо», постраждав водій, що стояв поруч. Чоловіка забрала швидка допомога. Із травмами голови вінничанин перебуває в лікарні. 

 

 

Вiнниця.info, фото - Вероніка Малюта

  Материалы по теме