Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

В Польщі, на урочистостях за участі Квасневського, Коровій зірвав овації зворушливою промовою

В Польщі, на урочистостях за участі Квасневського, Коровій зірвав овації зворушливою промовою

Цього року Вінницька область відзначила 60 років співпраці з Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща. 5 червня в Кельце відбулись святкові заходи з нагоди 20-ї річниці створення воєводства, за участі президента Республіки Польща Александра Квасневського (1995-2005 рр.), депутатів Європарламенту, депутатів Валерій Коровій виступив з промовою, якою розчулив польських партнерів.

«Сьогодні наші серця б’ються в унісон, сьогодні ми, як ніколи разом. Можливо слоган про нашу співпрацю: «два регіони, єдне серце», говорить про нашу єдність на сто років вперед. Сейму, депутатів Сейміку воєводства всіх скликань, всіх колишніх маршалків та голів Сейміку, почесних гостей та молодих лідерів. Голова Вінницької облдержадміністрації

Як губернатор Вінницької області, я ніколи не забуду важкий грудень 2014-го року, коли тут, в Кельце, були українські прапори, коли ми отримали медикаменти, як допомогу для наших військових на Сході України. Ми відкрили ящики, ми побачили дитячі малюнки. Сльози вийшли на очах наших військових і дуже багатьох людей, які вже бачили смерть. Україна змінюється. Україна, попри все рухається вперед. Я хочу подякувати пану Президенту від імені всього українського народу, тому що Ви адвокат України в Європейському Союзі. Дякую Вам!», - сказав Валерій Коровій.

Також під час святкових заходів відбулась зустріч офіційної делегації із Маршалком Адамом Ярубасом і Віце-Маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Яном Мачков’яком, в рамках якої було обговорено реалізацію спільних заходів, присвячених 60-й річниці співпраці Вінницької області і Сьвєнтокшиського воєводства, а також організаційні питання оздоровлення 20 дітей з Вінниччини, батьки яких брали участь в міжнародному збройному конфлікті на Донбасі. Окрім того, обговорили можливість нових напрямків співпраці в рамках підписаної угоди, зокрема у сферах молодіжної політики, охорони навколишнього середовища та участь у спільних грантових програмах.

 Вiнниця.info