Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

В Кабміні відкоригували видатки в сумі 4 млн. гривень на вінницький зоопарк

В Кабміні відкоригували видатки в сумі 4 млн. гривень на вінницький зоопарк

 Урядом внесені зміни до переліку проектів, які фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку. До цього переліку додатково включено проекти із обсягом фінансування близько 30 млн. гривень.

Розпорядження Кабінету Міністрів опублікованому на Урядовому порталі.

«Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку будуть розподілені 3498,3 млн. гривень державного фонду регіонального розвитку (99,9% обсягу коштів фонду, передбаченого у цьому році)», - зазначено в документі.

Перелік об’єктів Вінницької області, які фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку не змінився, але виклали в новій редакції пункт, що стосується будівництва на території Подільського зоопарку. Передбачено, що з державного бюджету виділятимуть кошти за чергами будівництва.

«4090 тис. (спеціальний фонд) — відокремлений підрозділ Подільський зоопарк Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» по вул. Зулінського, 9, у м. Вінниці — будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин. Вольєр № 1 (перша черга)», - зазначено в змінах.

У попередньому рішенні – загальна сума видатків складала 4090 тис. гривень без уточнення об’єкту будівництва і черговості.

Як повідомляла Вінниця.info, першу чергу будівництва планують здати до кінця 2017 року. Бурих ведмедів переселять туди навесні.

Вінниця.info

  Материалы по теме