Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці відкрили виставку дідухів. Фото

У Вінниці відкрили виставку дідухів. Фото

Із 6 січня у холі міської ради представлена виставка дідухів «На щастя, на добробут, на врожай». Тут вінничани та гості міста можуть побачити дідухи, зроблені майстрами з різних районів Вінницької області. Виставка діятиме до 14 січня.

Про це повідомляє департамент в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

«Подобається, що тут представлено дідухи з різних районів. Всі вони мають різні форми, особливості плетіння, до деяких додано засушені квіти, стрічки, кожен з яких щось символізує. Взагалі, побувавши тут, можна дізнатись чимало цікавого про традиції наших предків. До речі, дідух – це символ урожаю, добробуту, достатку», – каже вінничанка Наталя, яка розглядала виставку.

«Взагалі, подобається що у холі міської ради  постійно відбуваються виставки, адже завдяки цьому відвідувачі можуть побачити багато цікавого», – зазначила вінничанка Олена.

Дідухи, які експонуються на виставці, райони Вінницької області представили під час відзначення 26-річниці Дня Незалежності України, після чого подарували їх місту.

 

Нагадаємо, два тижні тому у Вінниці на майдані Незалежності встановили різдвяний вертеп. Також з нагоди новорічних свят У Вінниці оголосили флешмоб - #ВінницяНайкращаЯлинка. Городянам пропонують сфотографуватися з новорічним деревом і виграти гаджет.

Вiнниця.info, фото департаменту в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

  Материалы по теме