Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці запланували капітальний ремонт 7 криниць. Адреси

У Вінниці запланували капітальний ремонт 7 криниць. Адреси

 У Вінниці плaнують кaпітaльно відремонтувaти сім колодязів. Оголошення про це нa Prozorro розмістив депaртaмент комунaльного господaрствa тa блaгоустрою міськрaди. Криниці «реaнімують» нa вулицях Львa Толстого, Пироговa, Стельмaхa, Хмельницькому шосе, проспектaх Космонaвтів тa Юності.

Згідно тендерної документації, роботи триватимуть протягом 2018-го року. У криницях зроблять навіси, забетонують територію поруч, розмістять підставки для відра, причеплять кришку, що закриватиме об’єкт. Частину металевих конструкцій замінять, ті, що у задовільному стані, очистять від корозії та пофарбують. 

Очікувана вартість капремонту всіх колодязів – 93 тисячі 700 гривень, тобто близько 13 тисяч гривень на один.

Адреси колодязів:

вул.Толстого, 13 просп.Юності, 13 просп.Космонавтів, 4 вул.В.Інтернаціоналістів, 10 вул.Хм.Шосе, 77 вул.Пирогова, 73а вул.Стельмаха, 21

Раніше Вінниця.info  повідомляла, що фахівці Вінницької регіональної лабораторії ветеринарної медицини перевірили якість води у 30 громадських криницях на Старому місті та Вінницьких хуторах. Дослідження показали, що лише у 8 колодязях вода безпечна для споживання. У трьох виявили кишкову паличку. Всього в обласному центрі на обліку департаменту міського господарства та благоустрою – 617 криниць та свердловин.

Вінниця.info

  Материалы по теме