Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці за 792 дні збудують сучасний кардіоцентр. Підписали угоду

У Вінниці за 792 дні збудують сучасний кардіоцентр. Підписали угоду

 1 червня приступлять до спорудження Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології на Хмельницькому шосе. Підрядник - ТОВ «КСМ-Груп» має намір здати об’єкт вже в серпні 2020 року. Вартість проекту 485 млн. гривень. Він фінансується Світовим банком.

15 травня у Вінниці представники міської ради підписали відповідну угоду з ТОВ «КСМ-Груп», яка виконуватиме будівельні роботи.

Проект по будівництву кардіоцетру у Вінниці почали реалізовувати в 2015 році. Він складається з трьох етапів. Перший – надання медичної допомоги на первинному рівні, в рамках якого в області закуплено обладнання майже на 1,5 млн. доларів. Другий етап – спорудження самої будівлі сучасного кардіоцентру, який відповідає всім сучасним вимогам. Третій етап – закупівля обладнання для Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.

До будівництва планують приступити на початку червня.

«Роботи почнемо з 1 червня, якщо до цього часу буде повністю підписана дозвільна документація. Плануємо закінчити основні капітальні роботи до 30 червня 2020 року, потім до серпня місяця нам потрібно щоб здати об’єкт в експлуатацію», - повідомив представник ТОВ «КСМ-Груп».

За словами заступниці Вінницького міського голови Галини Якубович, кардіоцентр буде обслуговувати не лише Вінницю й область, а надаватиме медичні послуги громадянам з інших областей України.

Нагадаємо, в лютому 2016 року презентували ескізний проект Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології, який збудують за підтримки Світового банку. Пізніше Уряд затвердив проект будівництва.

Довідка.

Станом на 15.05.2018 року розрахункова вартість укладених за субпроектом договорів складе 21 709,9 тис. дол. (38 договорів, включаючи операційні витрати) або 66,3% від позики.

З початку реалізації проекту вибірка коштів (перераховано з рахунку позики) складає 1 268 тис. дол. США, з них фактично сплачено 692,4 тис. дол. США.

Вінниця.info

 

  Материалы по теме