Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці розробляють документацію для реконструкції «СКА»

У Вінниці розробляють документацію для реконструкції «СКА»

 31 січня на сайті петицій було зареєстровано звернення, в якому вінничани просили розглянути можливість реконструкції спорткомплексу «СКА». Так як петиція набрала необхідну кількість голосів, в мерії 20 лютого дали публічну відповідь, де зазначено, що зараз ведуться роботи по розробленню проектно-кошторисної документації.

Петицію підписaли 378 осіб з 350 необхідних.

«Ваша петиція, щодо питання реконструкції басейну в "СКА" по вул. А. Янгеля, 48, опрацьована.

Інформую, що відповідно до протоколу засідання архітектурно-будівельної ради від 22.03.2017р. проектну пропозицію реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48, розробленого ТОВ «Вінницький проектний інститут» в цілому було схвалено.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.05.2017 № 1188 департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради вирішено надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48 в м. Вінниці.

На даний час, проектною організацією ведуться роботи по розробленню проектно-кошторисної документації», - йдеться у відповіді до петиції. 

Як відомо спорткомплекс збудовано у 1972 році, до 2014 року він перебував у власності військових. Загальна площа СКА складає 3,4 тис. кв. м. Басейн на шість доріжок не працює ще з 2006 року, так як знаходиться в аварійному стані.

В 2015 міська рада домовилась з польською компанією про проведення реконструкції, але полякам не видали кредит, тому реконструкцію так і не провели. В 2016 році вінничани писали петицію про ремонт СКА, тоді в мерії відповіли, що в 2017 році повинні були виготовити проектно-кошторисну документацію на проведення реконструкції.

Нагадаємо, з 2006 року спорткомплекс в аварійному стані.

Вінниця.info

 

 

  Материалы по теме