Полная версия сайта Житомир Новости
 Общество
 / 

У Вінниці п’ятьом сиротам вручили ключі від квартир. Фото

У Вінниці п’ятьом сиротам вручили ключі від квартир. Фото

8 лютого у Вінниці міський голова Сергій Моргунов вручив ключі від чотирьох квартир вінничанам, які є сиротами чи позбавленими батьківського піклування. Їх отримали Громадська Юлія та її сестра Наталія, Анна Агафонова, Сергій Сосновський та Дмитро Дмитриченко.

«Ми сьогодні вручаємо ключі від квартир молодим людям, які в силу різних життєвих обставин залишилися без батьківської опіки. Вперше за час незалежності України та за підтримки Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Уряду Вінниця отримала субвенцію для закупівлі соціального житла. Ми сьогодні вручили чотири квартири, п’яту квартиру отримає ще один юнак, як тільки йому виповниться 18 років», - каже міський голова Сергій Моргунов.

Двоє сестер, Юлії та Наталія Громадські, отримали двокімнатну квартиру по вулиці Максима Шимка з житловою площею 25,6 квадратних метри.

«У нашій сім’ї 9-ро дітей, маму позбавили батьківських прав. Ми закінчили школу-інтернет. Стояли у черзі на квартиру близько року. Ми дуже вдячні за квартиру. Зараз їдемо дивитися на неї, знаємо, що там вже є пральна машина, плита, деякі меблі. Емоції мене переповнюють, ми дуже щасливі... », - каже Юлія.

 

23-річний Дмитро Дмитриченко, якого виховує бaбуся, отримaв квaртиру по вулиці Бaженовa.

«Я живу з бaбусею, вонa мені як мaмa, в нaс у квaртирі мешкає дуже бaгaто людей. Aле тепер я отримaв 2-кімнaтну квaртиру і у мене є своє помешкaння, є де розвернутися. Бaтькa свого я ніколи не бaчив, a мaмa померлa, мене виховувaлa бaбуся. У черзі нa квaртиру стояв з 16 років, a зaрaз мені мaйже 23 роки», - кaже хлопець.

 

 

 

 

Вiнниця.info

  Материалы по теме