Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці почали тестову реєстрацію декларацій з сімейними лікарями

У Вінниці почали тестову реєстрацію декларацій з сімейними лікарями

У Вінниці 15 медичних закладів первинної ланки створили «електронні кабінети пацієнта». Заклади первинної ланки та муніципальний діагностичний центр успішно зареєстровані в «пілоті» системи eHealth. У тестовому режимі розпочата реєстрація декларацій про вибір сімейного лікаря.

Про це йдеться в повідомленні Вінницького міського голови Сергія Моргунова на сторінці в facebook.

«На сьогодні уже 15 медичних закладів об’єднані в єдину інформаційну систему «Доктор Елекс». А саме: 5 центрів первинної медико-санітарної допомоги, два пологові будинки, міські лікарні, кардіоцентр, стоматполіклініки та інші. Створено понад 500 автоматизованих робочих місць, що дозволяє оптимізувати роботу з медичними даними. У цьому році плануємо збільшити мережу ще на сто місць, а також збільшити потужність центрального сервера. Зазначу, що заклади первинної ланки та муніципальний діагностичний центр успішно зареєстровані в «пілоті» системи eHealth. У тестовому режимі уже розпочата реєстрація декларацій про вибір сімейного лікаря.

Важливо, що майже 60 тисяч вінничан вже користуються персональними електронними кабінетами. Фактично завдяки цьому пацієнт має доступ до електронної медичної картки. Також зручно записатися на прийом до лікаря online, не виходячи з дому.

Електронна черга дозволяє пацієнту планувати свій день та уникати черг. Також це сприяє оптимізації навантаження на лікаря. Табло електронної черги працює в діагностичному центрі, першій лікарні, центрі матері та дитини. А в кількох закладах зараз триває налаштування роботи цього сервісу», - зазначено в дописі.

Вiнниця.info

  Материалы по теме