Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці під колесами потяга загинула працівниця лікарні. Комісія встановила причину нещасного випадку

У Вінниці під колесами потяга загинула працівниця лікарні. Комісія встановила причину нещасного випадку

 5 жовтня 2017 року у Вінниці на залізничній станції загинула кухар комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування». Комісією зі спеціального розслідування встановлено, що причиною настання нещасного випадку стала особиста необережність жінки, яка переходила залізничну колію не в установленому місці перед маневровим вагоном, що рухався з сортувальної гірки.

Про це повідомляє прес-служба управління Державної служби з питань праці у Вінницькій області.

54-річна жінка, перебуваючи на курсах підвищення кваліфікації у м. Вінниця, переходила залізничну колію службовим переходом з метою сісти на електропотяг «Козятин – Вінниця» і була смертельно травмована залізничним транспортом. Її тіло було виявлено працівником залізниці біля службового переходу о 6:37.

Кримінальне провадження за даною справою закрите старшим слідчим Козятинського відділення Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

У зв’язку з тим, що нещасний випадок з працівницею лікарні стався, коли вона перебувала у відрядженні, його визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, із складанням акта за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Вінниця.info