Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці пенсіонери перекрили рух Соборною. Транспорт став. Фото

У Вінниці пенсіонери перекрили рух Соборною. Транспорт став. Фото

Вранці 7 лютого у Вінниці до стін облдержадміністрації з протестом прийшли до двох сотень людей похилого віку. Вони вийшли з плакатами із написами «Здійсни подвиг проживання на пенсію», «Пенсіонери МНС», та з картинками «в позі». Біля входу в ОДА поставили опудало з фотографією А. Реви - міністра соцполітики. О 11.20 годині мітингарі перекрили рух транспорту по Соборній - люди безперервно ходять пішохідним переходом. Станом на 12.00 годину трамваї стоять, тролейбуси і авто повертають на Театральну. За весь час пропустили лише 1 автівку швидкої. Більшість протестуючих - військові пенсіонери, які вимагають підвищення пенсій, але не всі.

Журналіст Вінниця.info запитала в одного з протестувальників, для чого перекрили дорогу і чого вимагають. Чоловік назвався Устимом Кармалюком і перерахував три вимоги:

повернути погруддя Шевченка  націоналізувати газові підприємства і підприємства що видобувають корисні копалини «зробити» пенсії військовим і підняти звичайним пенсіонерам

Очільник партії пенсіонерів, який є модератором акції протесту, Віктор Малиновський каже, що люди будуть перекривати рух, поки захочуть.

«Ми звертались до Коровія і Олійника, щоб вони направили звернення до Уряду і Президента через катастрофічну ситуацію, яка склалась з пенсіонерами в Україні», - сказав В. Малиновський журналісту Вінниця.info, але не уточнив суть звернення і не дав його текст.

Самі ж мітингарі вимагають виходу до них Олійника, Коровія і щоб «забралась злочинна влада».

О 12:30 Соборну розблокували. Рух транспорту відновили. 

Вінниця.info

  Материалы по теме