Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці назвали дату відкриття єдиного в Україні музею моделей транспорту

У Вінниці назвали дату відкриття єдиного в Україні музею моделей транспорту

  27 квітня у Вінниці на вулиці Соборній відкриється єдиний в Україні музей моделей транспорту. На відкриття буде запрошений представник книги рекордів України.

Про це Вiнниця.info повідомив колекціонер та засновник музею Олександр Вдовиченко.

«Вже зробили вхід в музей і скоро встановлять вивіску з написом «Вінницький музей моделей транспорту». Відкриття заплановане на 27 квітня. Запросили ми представника книги рекордів України, він має зафіксувати найбільшу колекцію транспорту у розмірі 5 тисяч.

Також на відкриття запрошую усіх представників влади, вінничан та колекціонерів. Плануємо в цей день урочисту програму за участі талановитих місцевих музикантів», - каже Олександр Вдовиченко.

У нещодавно відремонтованому приміщенні в скляних шафах розташовуватиметься понад 5 тисяч експонатів. Це автомобілі, літаки, танки, кораблі, мотоцикли, трамваї, тролейбуси, автобуси, потяги.

За словами засновника, вхід в музей коштуватиме 10 гривень для школярів, студентів, пенсіонерів та інших пільговиків. За повний квиток потрібно буде заплатити 20 гривень.

Музей працюватиме без вихідних за адресою Соборна, 64.

Олександр Вдовиченко зазначив, що планує проводити екскурсії для груп. Для цього потрібно буде попередньо записатися за телефоном 0976786819.

Нагадаємо, вперше свою колекцію відвідувачам вінничанин показав у 2016 році, тоді міні-музей розташовувався в ТЦ «Кемпа». Згодом він переїхав у маленьке приміщення в «Універмазі». А вже тепер колекціонер з радістю розповідає, що його міні транспорт розміщуватиметься на просторих поличках у справжньому музеї. 

Вхід в музей станом на 18 квітня 

Вiнниця.info

  Материалы по теме