Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці нагородили індорхокеїстів, які виграли «срібло» у Туреччині. Вперше українці увійшли в ТОП-8 кращих команд Європи

У Вінниці нагородили індорхокеїстів, які виграли «срібло» у Туреччині. Вперше українці увійшли в ТОП-8 кращих команд Європи

 6 лютого у Вінниці в міській раді нагородили спортсменів, які здобули «срібло» на чемпіонаті Європи у Туреччині з індорхокею. 12 наших спортсменів зіграли в 5 ігор в місті Аланії. Усім гравцям вручили грамоти міської ради. Вперше  українці увійшли в топ-8 кращих команд Європи.

Головний тренер національної збірної команди України Павло Мазур, зазначив, що вперше збірна України індорхокею повністю складалася з вінничан.

«Вперше в історії 12 гравців збірної були усі вінничани, але на превеликий жаль, тільки два гравці представляють вінницький клуб, а 10 гравців сьогодні вже грають у закордонних клубах. Тому що для збереження кадрів потрібне фінансове покращення на Вінниччині. Усіх вінничан ми виховуємо з 6-7 років, витрачаємо великі бюджетні кошти, але коли їх 17-20 років вони вже виступають за інші клуби. Це одна з найболючіших для нас тем. Друге питання для цього виду спорту,. Для хокею на траві у нас один з кращих стадіонів у Європі, а для індорхокею такого залу нажаль, немає івдповідного покриття», - каже тренер.

 

Майстер спорту України Віталій Калінчук, розповів, що усі тренування проходили у Літині, оскільки у Вінниці немає належного покриття для індорхокею.

«Ми зіграли всього 5 ігор. Перша гра була з турками. Коли ми вийшли грати, а всі трибуни вболівали за них, тому було важко, але ми зіграли нічию. Другий матч був зі збірною Голандії. Потім була гра з Португалією, Швецією. Останнє гра була зі збірною Хорватії і нам потрібна була тільки перемога для того щоб ми вийшли в еліту.

Перший раз в історії за час Незалежної України ми увійшли в топ-8 кращих команд Європи. Якщо ми залишимося в тому дивізіони і займемо з 1 по 6 місце то у нас буде право на участь у 2022 році на участь у чемпіонаті світу. Але для цього потрібна база для тренувань»- згадує спортсмен.

  

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

  Материалы по теме