Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці на вулиці Богуна можуть з’явитися нові висотки, дитячий садок і супермаркет. Оголосили громадське обговорення

У Вінниці на вулиці Богуна можуть з’явитися нові висотки, дитячий садок і супермаркет. Оголосили громадське обговорення

 На сайті Вінницької міської ради розмістили оголошення про повторне громадське обговорення щодо будівництва житлово-громадського комплексу по вулиці Івана Богуна №27.

Згідно генерального плану, загальна площа території становить близько 25 258 метрів квадратних. На ній хочуть спорудити:

три житлових будинки, орієнтовною висотою 5-6 поверхів. Заплановано, що вони матимуть 338 квартир. дитячий садочок на 90 місць двоповерховий продовольчий супермаркет ігрові комплексні дитячі майданчики майданчики для занять спортом облаштують територію для відпочинку господарчі майданчики відкриті автостоянки загальною кількістю на 123 місця

Замовник документації ТОВ «Промислова група «Вінниця-Буд».

З матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-59, 59-51-55. Пропозиції та зауваження з даного питання можна надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Територія забудови

 

Раніше ми писали, про почaток громaдського обговорення щодо детaльного плaну зaбудови першої черги чaстини Стрижaвської сільської рaди, якa включенa в межі Вінниці. А також публікували проект забудови першої частини вулиці Сергія Зулінського – навпроти підшипникового заводу.

Вiнниця.info

  Материалы по теме