Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці на Старому місті зводять 3-поверховий дитсадок. Фоторепортаж

У Вінниці на Старому місті зводять 3-поверховий дитсадок. Фоторепортаж

 У Вінниці по вулиці Покришкінa будують новий сучасний дитячий садочок, розрахований на 210 дітей. 3-поверхова будівля розміщена на території новобудов, які зводить житловий комплекс «Європейський квартал».

Журналіст Вінниця.info побував на будівельному майданчику, аби показати читачам на якій стадії знаходиться будівництво. Нам вдалося оглянути перший поверх приміщення та територію навколо майбутнього дошкільного закладу.

«Новий дитячий садочок буде розрахований на 210 дітей. Всередині розміститься пральня, харчоблок, кімнати для дітей і все чим повинен бути укомплектований дитсадок відповідно до норм. Також буде облаштована територія навколо будівлі.

Назву і номер будуть присвоювати тоді, коли його передадуть на баланс міста»,- повідомили у прес-службі ЖК «Європейський квартал».

На поверхах вже є гідроізоляція, проведені комунікації. Встановлені вікна, батареї, частково двері. На даний час будівельники займаються встановленням сантехніки та шпаклюванням стін.

Вінниця.info вже писала, що минулого року у Вінниці з’явилося два нових дитсадка. В мікрорайоні «Академічний» відчинив двері для малечі кольоровий «Пазлик». Заклад розрахований на 7 груп – 210 діток. На Замості збудували  триповерховий садочок «ДзВінка» - 240 діток.

У 2018 році ми показали, як біля колишнього «Світанку» будують дитсадок.

 

 

 

 

 

Вінниця.info, фото - Світлана Радостєва.