Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці Муніципальна поліція оштрафує пастора і банкіра за рекламу на стовпах

У Вінниці Муніципальна поліція оштрафує пастора і банкіра за рекламу на стовпах

 Працівниками Муніципальної поліції, під час контролю за станом благоустрою території міста Вінниці виявлено факт розміщення рекламних оголошень на зупинках громадського транспорту та на електроопорах вулиці Замостянської і проспектом Коцюбинського. За організацію розміщення рекламних оголошень на в.о. директора ПАТ «Мегабанк», який рекламував умови кредитування банку і на Пастора Євангельської церкви, який організовував теологічний семінар, складено протоколи про адміністративне порушення.

Про це йдеться в повідомленні Муніципальної поліції на сторінці Facebook.

«Погодьтеся, що перетворення елементів благоустрою в суцільний ланцюг рекламоносіїв спричиняє неприпустиме візуальне засмічення наших вулиць і площ, спотворення історичного і культурного ареалів українських міст, згубно впливає на цілісне сприйняття розташованих у містах архітектурних ансамблів, негативно позначається на безпеці дорожнього руху міста Вінниці.

За дане порушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу на посадових осіб в розмірі до 1700 грн. згідно ст. 152 КУпАП», - зазначено в дописі.

Вінниця.info, фото - Муніципальної поліції

  Материалы по теме