Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці Гройсман порадив головам ОДА їхати до людей, які застрягли в заторах і бути з ними поки не розблокують рух

У Вінниці Гройсман порадив головам ОДА їхати до людей, які застрягли в заторах і бути з ними поки не розблокують рух

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що подолання наслідків негоди – відповідальність не тільки рятувальних служб, а й місцевих адміністрацій. Потрібна спільна координація всіх служб.

Про це він сказав 19 грудня у Вінниці під час селекторної наради, яку провели в зв’язку з ситуацією на українських дорогах, спричиненої надмірними опадами 18-19 грудня.

«Мене абсолютно не цікавить скільки у вас піско-соляної суміші, скільки у вас палива і скільки у вас одиниць техніки. Мене цікавить чи є рух транспорту на дорогах, чи його немає. Мене цікавить, люди стоять в заторах чи ні, мене цікавить чи є тепло забезпечення в населених пунктах чи його немає. Сьогодні в країні є все – і електроенергія, і газ, і кошти на утримання автомобільних доріг в рази збільшені. Знаєте, що відбулось на окремих ділянках доріг? Одна історія – думали що як завжди – випаде, розтане і все. Розгільдяйство», - сказав В. Гройсман.

Також Прем’єр-міністр закликав керівників обласних державних адміністрацій відповідально ставитись до роботи. Якщо дороги не розчищені, порадив їм їхати до людей, які застрягли в заторах і бути з ними поки не розблокують рух.

«Коли люди їдуть десятки кілометрів чи стоять годинами в заторах і не бачать жодного трактора, то в мене питання: що тракторів в Україні немає? Є. Питання в безвідповідальності. Тому я вимагаю від голів облдержадміністрацій – шановні колеги, якщо люди стоять в заторах, будь ласка, їдьте до людей і будьте з ними, поки не розблокуєте. Це моя порада. Якщо потрібно, я й сам готовий приїхати. Головне – організуйте роботу таким чином щоб проблем в людей не було», - підсумував Прем’єр ситуацію, що склалась на окремих ділянках доріг в Україні..

Нагадаємо, 18-19 грудня в центральних та західних областях України за добу випала понаднормова кількість снігу, утворилися великі затори на дорогах.

Як повідомляла Вiнниця.info, у Вінницькій області траси для усіх видів транспорту розблоковані.

Вiнниця.info

  Материалы по теме