Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У Вінниці біля колишнього «Світанку» будують дитсадок. Фоторепортаж

У Вінниці біля колишнього «Світанку» будують дитсадок. Фоторепортаж

У Вінниці по вулиці Зaмостянській будують новий двоповерховий дитячий садочок. Розміщений він на території новобудов, які споруджує житловий комплекс «Turkish Siti», вхід зі сторони колишнього ринку «Світанок».

Журналіст Вінниця.info побував на будівництві, аби показати на якій стадії будівництво сучасного дитсадка та як він виглядатиме. Відомо, що дошкільний заклад буде розрахований на 80 діток.

«Дитячий садочок розрахований на 4 групи, в кожній по 20 дітей, тобто на 80 місць. Каркас садочка вже є, залишилося зробити оздоблювані роботи. Потрібно пофарбувати, постелити плитку, встановити сантехніку, облаштувати каналізацію, водопровід», - каже головний інженер Володимир Старошук.

В будівлі вже встановили вікна і частково двері.

Будівництво дитячого садочка планують завершити у 2018 році.

Будівництво нового дитсадка проводять за кошти інвестора, який споруджує новобудови на цій території, в рамках інвестугоди з міською радою.

Вінниця.info вже писала, що минулого року у Вінниці з’явилося два нових дитсадка. В мікрорайоні «Академічний» відчинив двері для малечі кольоровий «Пазлик». Заклад розрахований на 7 груп – 210 діток. На Замості збудували триповерховий садочок «ДзВінка» - 240 діток.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info