Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У центрі Вінниці готують до відкриття кав’ярню-музей з унікальною колекцією фотоапаратів. Фоторепортаж

У центрі Вінниці готують до відкриття кав’ярню-музей з унікальною колекцією фотоапаратів. Фоторепортаж

 В січні у центрі Вінниці планують відкрити кав'ярню-музей Monocle. 32-річний Андрій Карпович власноруч протягом 6 місяців робив ремонт у старому приміщенні на Соборній, де колись була «Пельменна». Частина фотоапаратів уже в орендованому приміщенні, частково облаштовані меблі.

В колекції вінничанина 300 раритетних фотоапаратів. Після відкриття унікальної кав’ярні-музею тут з’явиться близько 150 експонатів, частину з них можна буде брати у руки і фотографуватися з ними.

Андрій Карпович розповів Вiнниця.info, що найстаріший фотоапарат в його колекції 1892 року. 

«В приміщенні вже зроблений ремонт, залишилися дрібниці. Потрібно меблі встановити, стелажі поставити, прибрати і доставити фотоапарати. Площа приміщення 40 квадратних метрів.

Це буде кав'ярня-музей Monocle. Тут планую влаштувати міні бібліотеку, фотогалерею, фото-клуб. Можливо, буде проводитися екскурсія, вона буде платною. Влітку планую кінотеатр облаштувати під відкритим небом. Все буде на фотографічну тему…», - каже вінничанин.

32-річний лікар травматолог-ортопед Вінницької обласної дитячої лікарні розповідає, що почав колекціонувати старовинні фотоапарати 5 років тому. Перший купив на Центральному базарі за 10 гривень.

«Завжди любив фотографувати. Купив Canon 650D і кіт-об’єктив 15-85. Почав фотографувати і дивлюся картинка не така,  яку хотілося б отримати. Дізнався, що можна взяти об’єктив зі старого фотоапарату. Почав шукати на форумах різних і побачив, що багато пишуть, що беруть об’єктиви від старих фотоапаратів, роблять перехідники до нових. Картинка, дійсно, набагато краще, є пластичність, фон розмиває, наближене до справжньої фотографії.

Пішов на наш Центральний базар і там у діда придбав, не пам’ятаю вже за 5 чи 10 гривень, це був фотоапарат ФЕД 5в. Прийшов додому поставив його на поличку, сів подивився і зрозумів, що буду їх колекціонувати. Далі поступово купляв різні марки старих фотоапаратів, друзі і рідні дарували. Ось так і з’явилося у мене їх 300 штук…», - каже вінничанин.

Як виглядало приміщення під час ремонту дивіться тут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info


db_Open :: $this->conn= $this->error=1Could not connect: