Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У центральному парку Вінниці робитимуть громадську вбиральню за мільйон

У центральному парку Вінниці робитимуть громадську вбиральню за мільйон

 Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради 2 жовтня оголосив тендер на капітальний ремонт громадської вбиральні по вул. Хлібній, 1 на території ЦПКіВ в м. Вінниці. Очікувана вартість закупівлі – 1,356 тис. грн.

Відповідно до тендерної документації, підрядник повинен облаштувати електропостачання, водопостачання та каналізацію до вбиральні. Також прописані вимоги до туалету модульного типу:

має два санітарних приміщення з окремими входами. Одне приміщення призначене для загального користування, інше приміщення призначене для користування людьми з обмеженими можливостями; модуль також має технічне приміщення з окремим входом, призначене для обслуговування комунікацій та зберігання інвентарю.

Комплектація:

Вентилятор з продуктивністю не менш ніж 95 м3/год – 2 шт. Датчик руху увімкнення освітлення і вентиляції – 2 шт. Сушарка для рук на відстань 50-200 мм – 2 шт. Унітаз із корозійностійкої сталі – 2 шт. Пристрій змиву – 2 шт. Дзеркало настінне – 2 шт. Дозатор рідкого мила – 2 шт. Поручень стаціонарний настінний – 1 шт. Поручень відкидний настінний – 1 шт. Вивіска «Туалет» з підсвічуванням – 1 шт. Держак туалетного паперу – 2 шт. Система освітлення світодіодна – 1 компл. Ємкість для сміття – 2 шт. Щітка для чищення унітазу – 2 шт. Раковина для миття рук – 2 шт. Керівництво з експлуатації – 1 шт. Лайтбокс Підлога будь-якого виконання (кафель) Насос для підкачування води на випадок відсутності тиску в міській системі водопроводу Двері (антівандальні)

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 грудня 2018 року.

У вересні на поліція склала кілька постанов на чоловіків, які справляли нужду в парках та скверах.

Вiнниця.info

  Материалы по теме