Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У санаторії «Поділля» розробили унікальний курс для лікування болю в спині та суглобах

У санаторії «Поділля» розробили унікальний курс для лікування болю в спині та суглобах

 До санаторію «Поділля», що в Хмільнику, лікувати опорно-руховий апарат приїжджають з різних куточків країни та з-за кордону. Заклад відомий радонотерапією та цілющими процедурами торфом. Користуються попитом і мають гарний ефект ванни з використанням лікувальних речовин і мінералів (йодобромні, хвойні, перлинні), сухі радонові та вуглекислі.

Позбутися болю і ниття в суглобах можна за 14 днів.

«В санаторії «Поділля» ефективно лікуємо захворювання опорно-рухового апарату. Ми застосовуємо два основних методи природнього лікування - це радонові ванни і грязелікування за допомогою торфу (торфо-грязеві ванни). Також – різні види фізіотерапії. Мінімальний курс повинен тривати не менше 14 днів.

Останнім часом до нас часто приїжджають на лікування з інших областей та країн», - розповідає заступник директора з медичної частини Леонід Марчук.

Радонові ванни добре лікують захворювання опорно-рухової системи організму. Вода має жовтуватий колір, без запаху, в своєму складі містить: радон, вуглекислий газ, азот, кисень, калій, натрій, залізо...

Знаходячись у ванні пацієнт отримує невелику дозу опромінення альфа-частинками, які проникають в кров через шкіру і легені. Лікування таким методом дає протизапальну та заспокійливу дії практично на всі системи організму.

Грязелікування за допомогою торфу. Торф використовують для терапії та профілактики хвороб опорно-рухового апарату. Чудово підійде для людей, які мають захворювання суглобів, артрит і поліартрит. Лікування таким способом має довготривалу дію. Сировина для медичних процедур містить понад 15 різних мікроелементів, серед яких є такі важливі для організму йод, свинець, берилій, мідь…

У пацієнтів, які пройшли курс лікування торфо-грязевим методом активізується обмін речовин, покращується кровообіг, знімається стрес, втома і напруження. Найбільш поширеною методикою пелоїдотерапії є аплікації, під час якої зазвичай торф накладається на тіло шаром 6-8 см.

Тривалість процедури 20-30 хвилин.

За словами Леоніда Марчука, лікування цими методами ефективне, але щоб не зашкодити організму, перед початком будь-яких процедур слід пройти обстеження. Зробити це можна одразу ж в санаторії під наглядом спеціалістів.

Нагадаємо, що в санаторії «Поділля» всі продукти перевіряють еко-приладом. Адже якісне харчування – запорука здоров’я.

У сольовій кімнаті санаторію лікують ГРВІ, астму і гайморит.

Адреса санаторію «Поділля»: вул. Курортна, 10, м. Хмільник, Вінницької області, інд. 22000

Відповіді по медичним питанням:

+38 (098) 93-34-366 (Київстар)

+38 (066) 16-12-113 (MTC)

Відділ реєстрації та реалізації путівок:

+38 (04338) 2-44-31

+38 (067) 23-23-415 (Київстар)

+38 (063) 68-55-053 (Life)

+38 (095) 63-59-606 (MTC)

+38 (04338) 2-31-02 (Факс)

  Материалы по теме