Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

У мережі з’явився трейлер українського мультфільму, одним із героїв якого є Хом’як Вінницький

У мережі з’явився трейлер українського мультфільму, одним із героїв якого є Хом’як Вінницький

В мережу виклали перший трейлер українського повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який показуватимуть у кіно з 7 березня 2018 року. серед героїв мультфільму - Хом’як Вінницький.

Відео розміщено на сторінці фільму в Facebook.

«Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за викраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію», - зазначено в описі до трейлера.

Головних героїв мультфільму озвучують зірки українського шоу-бізнесу. Принцесу озвучила Надя Дорофеева. Голосом Нестора є Сергій Притула, Кота Вченого озвучив Юрій Горбунов, мандрівний актор Руслан заговорить та заспіває голосом Позитива (Олексія Завгороднього) – вокаліста гурту Время и Стекло. Голосом Олега Михайлюти, лідера групи ТНМК, заговорить Фін - могутній чарівник.

Як відомо, одним із героїв мультиплікаційного фільму є Хом’як Вінницький.

 

Довідка.

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Фільм знаходиться на стадії виробництва, але права на його прокат попередньо продані на більш ніж 30 територій, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн.

Вінниця.info, фото та відео з соцмереж

  Материалы по теме