Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Тричі «по колу»: комунальники розповіли, як вночі чистили Вінницю від снігу

Тричі «по колу»: комунальники розповіли, як вночі чистили Вінницю від снігу

 У Вінниці 17 годин комунальники чистять місто від снігу. Техніка тричі об’їхала вулиці розчищаючи їх та посипаючи протиожеледними засобами, працювали і вночі. Складність при чистці полягає у припаркованих автівках, які заважають спецтехніці.

Про це 9 лютого розповів директор Департаменту благоустрою та комунального господарства Володимир Ніценко.

«Коли розпочався сильний снігопад вчора комунальні служби міста одразу вжили відповідних заходів. Була зроблена посипка магістральних вулиць протиожеледними матеріалами. Після 21 години вийшли 3 ланки спецтавтомобілів (одна ланка це 5 потужних машин) про розчищанню і згрібанню снігу. Близько 40 одиниць техніки прибирали місто фактично 17 годин. Загалом до прибирання міста було задіяно 200 чоловік.

Вночі техніка працювала і ми фактично зробили три кола по місту розчищаючи вулиці. В цілому служби впоралися з снігом. Працюємо в посиленому режимі, роботи не припиняються», - каже В. Ніценко.

 

Директор департаменту житлового господарства Роман Фурман, зазначив, що 470 двірників з 6 ранку прибирають прибудинкові території.

«У зв’язку з погіршенням погодних умов з 3 години ночі виїхала снігоприбиральна техніка на розчищення прибудинкових територій, проїздів і тротуарів у кількості 22 одиниці.

З 6 ранку вийшли двірники у кількості 470 чоловік на розчищення проходів до під’їздів і при потребі посипали протиожеледними засобами», - каже Р. Фурман.

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

  Материалы по теме