Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Сума за централізоване опалення в січні зросла на кілька сотень. Підприємство пояснило, чому

Сума за централізоване опалення в січні зросла на кілька сотень. Підприємство пояснило, чому

 Днями вінничани почали отримувати платіжки за комунальні послуги. Цього місяця вони прийшли із затримкою та без вказаної суми за газопостачання. Деяких жителів здивували цифри напроти графи «централізоване опалення».

Троє читачів написали редакції Вінниця.info, що за тепло їм доведеться сплатити на 400 гривень більше від попереднього місяця. Люди припускали, що компанія, яка надає послугу, збільшила тариф, не попередивши про це споживачів.

Ми звернулися за коментарем до «Вінницяміськтеплоенерго». Там пояснили: сума вийшла інакшою, бо будинок спожив більше тепла. Тариф на централізоване опалення не зріс.

«Січень був холоднішим, тому й такі цифри у платіжках. Наприклад. Однокімнатна квартира за адресою вулиця Пирогова, 9. У багатоповерхівці встановлений загальнобудинковий лічильник. Температура повітря надворі була нижчою, тому і ресурсу для його опалення пішло більше. Якщо у грудні опалення 1 квадратного метра коштувало 20 гривень, то в січні – 29 гривень. Тариф не змінився», - пояснила прес-секретар комунального підприємства Юлія Петришена.

Нагадаємо, що з 31 грудня вступили в дію нові тaрифи для споживaчів «Вінницяміськтеплоенерго». У новому році нaселення плaтитиме зa центрaлізовaне опaлення на 0,5% менше, a от бюджетні устaнови тa інші оргaнізaції – нaвпaки. Подорожчaла гaрячa водa.

Вінниця.info

  Материалы по теме