Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Судова адміністрація відмовляється платити за оренду приміщення для Вінницького міського суду – 150 тис. в місяць

Судова адміністрація відмовляється платити за оренду приміщення для Вінницького міського суду – 150 тис. в місяць

 На засіданні виконавчого комітету Вінницької міськради, 22 лютого, розглянули питання «Про відмову у продовженні оренди об’єкта нерухомого майна комунальної власності по вулиці Грушевського,17». За цією адресою працює міський суд.

Причиною такого проекту рішення стало те, що установа відмовляється платити за оренду. Раніше сума була символічною – 1 гривня в рік, та з 2016 вона становить 3% від ринкової ставки. Для приміщення на Грушевського, 17 це близько 150 тисяч гривень в місяць.

«Раніше рішенням Вінницької міської ради для організацій і установ, що утримуються за рахунок державного бюджету, діяла смішна ставка - 1 гривня в рік, не залежно від площі приміщення.

Депутатським корпусом ще в 2016 році було прийнято рішення про зміну ставок – до 3% від ринкової. Документом обумовлювалося, що вона вступає в дію з 1 січня 2017 року. Ми всіх наших орендарів завчасно попередили», - пояснив  Вінниця.info директор департаменту комунального майна міської ради Ігор Шутак.

Державна судова адміністрація орендує у Вінниці 2 об’єкти комунальної власності. На Скалецького, 33 розміщується територіальне управління державної судової адміністрації, яке має забезпечувати діяльність самого суду. На Грушевського, 17 – міський суд.

«Вони погодилися платити оренду за приміщення на Скалецького, що використовують як адміністративне. А на Грушевського, 17, де знаходиться міський суд, просто ігнорують. Враховуючи площу цього приміщення, просто не погоджуються. Там близько 150 тисяч гривень в місяць», - додає Ігор Шутак.

Отож, за користування будівлі на Грушевського, яка, до речі, є архітектурною пам’яткою, судова адміністрація заборгувала близько 2 мільйонів гривень.

На засіданні виконкому прийняли рішення про проводження оренди до кінця року, далі – орендаря знову проситимуть дотримуватись умов договору. Чи можливе «виселення», чиновники не говорять.

 

Вінниця.info

  Материалы по теме