Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Скільки корова дає молока: у районі на Вінниччини за рік планують надоїти майже 20 тисяч тон

Скільки корова дає молока: у районі на Вінниччини за рік планують надоїти майже 20 тисяч тон

 У Ямпільському районі Вінницької області склали план розвитку АПК на 2018 рік. Серед низки перспектив – збільшення надою коров’ячого молока на 101%.

План розвитку опубліковано на сайті Ямпільської РДА.

«Буде вироблено 19579 тонн молока, що більше досягнуто рівня минулого року на 195 тонн, або 101 відсотка. Середня продуктивність корів дійного стада в 2018 році складе 7030 кілограм молока на одну корову наявну на початок року. Поголів’я великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах району буде збільшено до 8499 голів в тому числі корів основного стада до 2785 голів», - доповів начальник управління агропромислового розвитку району Роман Ільніцький, який презентував даний план на співбесіді в Департаменті агропромислового розвитку екології та природних ресурсів В галузі молочного скотарства в агроформуваннях району.

За словами Р. Ільницького, для високих надоїв потрібно дотримуватись технологій.

«Впродовж останніх трьох років за рахунок дотримання технології нам піднятись вдалось до стабільних семитисячних надоїв, але щоб забезпечити надій в 12 тис. кг на корову потрібна сучасна генетика, новий підхід до годівлі, розведення, догляду та утримання молочної худоби», - доповів посадовець.

Вінниця.info