Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

П’ятеро людей отруїлись грибами, які купили на базарі у Вінницькій області

П’ятеро людей отруїлись грибами, які купили на базарі у Вінницькій області

8 січня в Херсонській області п’ятеро отруїлись людей. Причиною отруєння фахівці називають гриби, які одна з постраждалих придбала на стихійному ринку в м. Хмільник Вінницької області.

Про це повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Усі потерпілі пов’язують свій стан з вживанням грибів під час застілля ввечері 7 січня. При з’ясуванні обставин встановлено, що застілля відбувалося в м. Каховка за участю 7 осіб. При цьому вживали два види грибних консервів.

Скоріш за все причиною групового отруєння стали консервовані гриби домашнього виробництва. Одна консервна банка (0,5 л) придбана на стихійному ринку біля санаторію «Хмільник – профсоюзний» (який знаходиться в Вінницькій області м. Хмільник вул. Курортна, 2) однією з потерпілих під час лікування в санаторії в 20–х числах грудня 2017 року.

Друга банка консервованих грибів «ГРИБИ мариновані шампіньйони» промислового виробництва придбана іншим потерпілим напередодні застілля в одному із сурермаркетів м. Каховка.

Вже встановлено виробника продукції.

За адресою де відбувалось застілля вилучено залишки двох видів маринованих грибів (з салатників) та пусту банку з-під грибів промислового виробництва ТОВ «Сучасні торгівельні технології» для подальшого використання в ході розслідування групового випадку отруєння грибами.

Усі потерпілі перебувають в стаціонарі. Стан двох потерпілих, ушпиталених до реанімаційного відділення оцінюють як середньої тяжкості.

 

Вінниця.info