Полная версия сайта Житомир Новости
 Политика
 / 

Перші місцеві вибори у трьох ОТГ Вінницької області поставлено під сумнів через позов нардепа

Перші місцеві вибори у трьох ОТГ Вінницької області поставлено під сумнів через позов нардепа

 Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про зупинення рішень місцевих рад про добровільне об’єднання, в яких на 23 грудня призначено перші вибори. Серед них 3 ради у Вінницькій області. Відповідний адміністративний позов до Мінрегіонбуду та 34 громад подав народний депутат України Артем Вітко.

Про цеВiнниця.info повідомляє ОПОРА

6 листопада в Реєстрі судових рішень оприлюднено Ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва, який розглянувши позов нардепа, прийняв рішення до вирішення спору по суті зупинити дію:

рішення Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області від 10.08.2018 №198 «Про добровільне об'єднання територіальних громад»; рішення Мізяківської сільської ради Калинівського району Вінницької області від 20.07.2018 №423 «Про добровільне об'єднання територіальних громад»; рішення Шиманівської сільської ради Теплицького району Вінницької області від 26.06.2018 №200 «Про добровільне об'єднання територіальних громад».

«Дана ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження та може бути пред'явлена до примусового виконання протягом трьох років», - зазначено в ухвалі суду.

«Всі інші заходи, які просив застосувати народний депутат України, судом не застосовувалися. Зокрема, ЦВК та іншим виборчим комісіям не було заборонено виконувати повноваження із організації і проведення виборів», - зазначає ОПОРА.

Виборчий процес розпочався 3 листопада. На 23 грудня у Вінницькій області призначено перші вибори у двох ОТГ.

Вiнниця.info

  Материалы по теме