Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Новорічні прикраси і намиста з коконів шовкопряда. У Вінниці відкрили найбільший ярмарок ексклюзивних подарунків. Фоторепортаж

Новорічні прикраси і намиста з коконів шовкопряда. У Вінниці відкрили найбільший ярмарок ексклюзивних подарунків. Фоторепортаж

15 грудня у Вінниці розпочав роботу найбільший ярмарок новорічних подарунків «Vin Art Fest». На першому поверсі кінотеатру Коцюбинського представили свої роботи близько півсотні майстрів. Тут все для зимових свят – від прикрас на ялинку, до оригінальних шапок і рукавичок.

Багато ексклюзивних подарунків, які не придбаєш у звичайних маркетах та ринках. Авторські ляльки, прикраси з рослин, букети з мила, віночки з квітів, що виглядають, мов живі. М’які іграшки ручної роботи, трохи одягу та альбоми-конструктори для малечі.

Вінничанка Альона створює різнобарвні намиста з коконів шовкопрядів.

«Кокони купую разом із сухими шовкопрядами всередині. Дістаю, розрізаю саму оболонку і фарбую природніми фарбниками.

Колись побачила схожу прикрасу в Інтернеті. Зацікавило. Спробувала. Попит є, люди купують. Вартість намиста коливається від 200 до 300 гривень, залежно від розміру і використаної нитки», - розповідає майстриня журналісту Вінниця.info.

На ярмарку можна купити оригінальні чашки, ліхтарики і різдвяні віночки на двері. А ще багато символів прийдешнього Нового року - Собаки.

 

 

 

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта

  Материалы по теме