Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Нові дороги і будинки: у Вінниці забудують приєднану територію. Проводять громадські обговорення

Нові дороги і будинки: у Вінниці забудують приєднану територію. Проводять громадські обговорення

 З 1 червня триває громадське обговорення містобудівної документації - Детального плану території Лука - Мелешківської сільської ради, яка увійшла у межі м. Вінниці: вздовж вул. Д. Нечая на відрізку від вул. І. Федорова до вул. Чапелської.

Оголошення опубліковано на сайті Вінницької міської ради.

Проектним планом передбачено забудувати ділянку, площею 131,6 гектарів протягом 3 – 7 років.

Техніко-економічні показники:

41,8 га житлової забудови 38,7 га – квартали садибної забудови 3,1 га – квартали багатоповерхової забудови 25,6 га – під громадські забудови 22,7 га - зелені насадження

Також передбачено будівництво 9,1 кілометрів доріг та 54 пішохідних переходів. В розрахунках зазначено, що на території проживатиме більше тисячі громадян.

Громадське обговорення триватиме до 1 липня. Пропозиції та зауваження громадяни можуть надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Нагадаємо по вул. Сергія Зулінського на пустирі планують забудувати 45,7 га території. Там передбачено звести 9 багатоповерхівок, 2 дитячих садки на 480 дітей, школу, яка буде розрахована на 33 класи, культову споруду, тротуари, дороги та велодоріжки

Вiнниця.info