Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Ноу-хау в «прозорих офісах» Вінниці – запрацював сервіс для людей з порушенням слуху

Ноу-хау в «прозорих офісах» Вінниці – запрацював сервіс для людей з порушенням слуху

 Новий електронний сервіс для людей з порушенням слуху запрацював у двох «прозорих офісах» Вінниці - «Старе місто» та «Вишенька».

Про це 11 січня повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

«Систему «віртуального сурдоперекладача» протестували ще у кінці минулого року і тепер уже повноцінно впровадили в роботу. Тож отримати послуги в департаменті соціальної політики – наприклад, оформити допомогу чи субсидію – таким вінничанам буде комфортніше.

Унікальний мобільний додаток ConnectPRO, розроблений українськими IT-фахівцями, дозволяє спілкуватися в режимі онлайн-чату. Завдяки йому мовлення співробітника «прозорого офісу» перетворюється на текстові повідомлення, які надходять відвідувачу на його смартфон. Окрім того, у програмі є сервіс онлайн-сурдоперекладу - впродовж робочого дня у режимі відеозв'язку доступний сурдоперекладач.

Вінниця – одне з перших міст, яке впровадило таке ноу-хау. Дякую за співпрацю Раїсі Панасюк та ГО «Гармонія» і компанії BeWarned. До речі, в усіх наших «Прозорих офісах» працюють спеціалісти, які володіють жестовою мовою. І такі навчання ми будемо організовувати й надалі», - йдеться в публікації. 

Нагадаємо, що цього року біометричні паспорти оформлятимуть ще в двох «прозорих офісах» Вінниці.

Вiнниця.info, фото - із сторінки міського голови

  Материалы по теме