Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

На Вінниччині водій не довіз до кінцевого пункту і висадив пасажирів посеред траси. 12-річна дівчинка сама пішки йшла до бабусі

На Вінниччині водій не довіз до кінцевого пункту і висадив пасажирів посеред траси. 12-річна дівчинка сама пішки йшла до бабусі

 На Вінниччині водій автобуса недовіз пасажирів до кінцевого пункту і без пояснень висадив їх посеред траси. Серед пасажирів була 12-річна дівчинка, яка самотужки шукала дорогу у село до бабусі.

На автостанції у Літині жінка придбала 12-річній доньці Вікторії квиток в село Бруслинів, аби та поїхала на канікули до бабусі. Але водій висадив пасажирів раніше, і ті змушені були йти пішки. Кожен у своє село. Дівчинка одразу почала телефонувати рідним, але покриття в тому районі не було. Вікторія від пасажирів автобуса дізналася куди прямувати та пішки вирішила дістатися до села.

Бабуся, яка мала зустріти дитину, коли не дочекалася автобуса, пішла шукати онуку. На щастя, дівчинці вдалося дістатися до потрібного їй села.

Мати дівчинки Людмила вимагає справедливості і хоче аби водія покарали за такий вчинок.

На автостанції у Літині повідомили, що це вже не перший аналогічний випадок, коли водій не довозить до місця призначення пасажирів. Перевізник на дзвінки не відповідає.

Людмила написала скаргу у райдержадміністрації. Там їй повідомили, що вже мали розмову з водієм. Він сказав, що людей висадив через поламаний автобус, хоча назад пасажирів до Літина він все ж таки взяв. В районній адміністрації кажуть, що збиратимуть нараду зі всіма перевізниками.

 

Вiнниця.info, за матеріалами телеканалу «ВІТА».

  Материалы по теме