Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

На Вінниччині сільський голова незаконно передав родичам 10 га землі. Чоловікові оголосили про підозру

На Вінниччині сільський голова незаконно передав родичам 10 га землі. Чоловікові оголосили про підозру

 Прокуратурою Вінницької області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення сільському голові однієї з сільрад Бершадського району. Зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом підробки офіційних документів, організував незаконну передачу у власність своїх родичів чотирьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею понад 10 гектарів.

Як установлено у ході досудового розслідування, останній підробив довідку сільської ради про відсутність спадкоємців у померлої особи, яку пред’явив в суді при розгляді цивільної справи про визнання земельної ділянки відумерлою спадщиною на користь територіальної громади.

У подальшому надав вказівку землевпоряднику підготувати відповідний проект рішення, який засвідчив власним підписом, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  поділу даної земельної ділянки та її подальшої передачі у власність родині свого двоюрідного брата.

Наразі вирішується питання про обрання сільському голові відповідного запобіжного заходу а також щодо відсторонення останнього від посади.

«За таке правопорушення (ч. 2 ст. 364 КК Українипередбачено позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; (ч. 1 ст. 366 КК України) - складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів - караються штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», - зазначає прес-служба прокуратури Вінниччини. 

Вiнниця.info

  Материалы по теме