Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

На Вінниччині голова сільради обіймав дві посади. НАЗК передало протокол до суду

На Вінниччині голова сільради обіймав дві посади. НАЗК передало протокол до суду

 Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб місцевого самоврядування за порушення законодавства щодо конфлікту інтересів. Серед посадовців голова Сосонської сільради.

Про це йдеться в повідомленні на сайті НАЗК.

За порушення встановлених законодавством обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності складено протокол про адміністративне правопорушення, визначене частиною другою статті 172-4 КУпАП, стосовно голови Сосонської сільської ради Вінницького району Вінницької області. Національне агентство встановило, що голова сільської ради суміщав свою службову діяльність з іншою посадою, а саме входив до складу правління фермерського господарства, що має на меті одержання прибутку, та обіймав посаду голови цього господарства.

Складення протоколу і передача його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

Вінниця.info