Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Моргунов показав, як може виглядати новий Палац спорту на Тяжилові

Моргунов показав, як може виглядати новий Палац спорту на Тяжилові

 У Вінниці багатофункціональний спортивний комплекс. 26 грудня міський голова Серпгій Моргунов опублікував на «Фейсбук» фото одного один з типових проектів таких комплексів.

«Вже визначилися із земельною ділянкою – в районі парку «Інтеграл» на Тяжилові. Арена-трансформер буде розрахована на 2500 сидячих місць. Вінниця зможе приймати змагання з 6 ігрових видів спорту - баскетболу, волейболу, гандболу, футзалу тощо. Також спорткомплекс можна буде використовувати для проведення концертів.

Поруч з ареною буде облаштовано декілька відкритих спортивних та дитячих майданчиків. А також необхідна інфраструктура, зокрема, паркувальна зона на 186 місць», - йдеться у публікації.

Раніше ми повідомляли, що в наступному році у Вінниці почнуть будівництво багатофункціонального Палацу спорту на вулиці Чеховa. Розтaшується він в рaйоні пaрку «Інтегрaл». Нa семи гектaрaх збудують зaкриті і відкриті поля, глядaцьку зону, велику пaрковку. Проект реaлізується зa підтримки Міністерствa молоді тa спорту. Орієнтовнa вaртість – 90 мільйонів гривень. Суму розділять порівно між бюджетaми містa, облaсті тa держaвним бюджетом.

Вiнниця.info

  Материалы по теме