Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

«Крок до мрії 2017»: дві тисячі талановитих дітей виступили у Вінниці. Фоторепортаж

«Крок до мрії 2017»: дві тисячі талановитих дітей виступили у Вінниці. Фоторепортаж

 Вихідними у Вінниці відбувся фестиваль талантів «Крок до мрії 2017», який зібрав на одній сцені майже 2 тисячі учасників. Дітки з різних міст України демонстрували свої вокальні таланти, з хореографії, циркового мистецтва, декларування віршів… Ведучими фестивалю стали юні вінничанки Анна Борзова та Софія Штогрин.

«Основною метою фестивалю є підтримка кожної талановитої дитини, не розмежовуючи діток за особливістю та потребами. Діти та молодь, незалежно від фінансової забезпеченості їхніх родин, продемонстрували свої таланти на професійній сцені та отримали нові знання, досвід, оцінку висококваліфікованого журі. Кожен учасник отримав подарунки та дипломи. Талановиті діти, які стали переможцями і вибороли Гран-Прі фестивалю отримали кубки, путівки в Карпати та грошову винагороду від спонсорів», - говорить організатор фестивалю, голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова.

 

Мистецтво не має обмежень – це один із дивізів фестивалю. Танець на візках зірвав бурхливі овації публіки. Неймовірно розчулив і виступ Яни Верби. Учні 25-ї школи на сцені виконали українську кавер версію «Десь по світу», а Яна – виконала танок на візку.

 

Члени журі постали перед непростим вибором – обрати найкращих з кращих.

Отже, Гран-Прі фестивалю в номінації «Оригінальний жанр», категорія «соло» отримала Дружинська Вікторія, яка читала гумореску О. Вишні. В цій же номінації володарем Гран-Прі став колектив театральної студії «Мельпомена», продемонструвавши виставу «Івасик Телесик».

В номінації «Хореографія» Гран-Прі фестивалю дісталось колективу танцювальної студії «Нью Анс», а в східних танцях найкращою стала танцювальна студія «Шахіна».

Володар Гран-Прі в номінації «Вокал естрадний спів» Сметанков Ілля з піснею «Я не хочу гратись у війну». В номінації «Народний спів» Гран-Прі фестивалю дісталось Саранчі Аліні з Літина.

"Мельпомена"

Вікторія Дружинська

Ілля Сметанков

Аліна Саранча

Вінниця.info

  Материалы по теме