Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Коровій заборонив підлеглим вносити зміни до договорів закупівель без погоджень і перевів на ProZorro допорогові закупівлі

Коровій заборонив підлеглим вносити зміни до договорів закупівель без погоджень і перевів на ProZorro допорогові закупівлі

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій заборонив структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, розпорядникам коштів обласного бюджету вносити зміни до договорів без погодження з головним розпорядником коштів.

Відповідне розпорядження №907 голова ОДА підписав 20 грудня 2017 року, повідомляє департамент інформаційної діяльності адміністрації.

Головна мета такого рішення - посилення контролю за витрачанням бюджетних коштів, запобігання уникненню проведення закупівель без електронної системи ProZorro, недопущення змін істотних умов договору, в тому числі щодо збільшення вартості закупівель без проведення процедур.

Крім того, з метою оптимізації допорогових закупівель в даному розпорядженні визначено, що усі допорогові закупівлі з 5,0 тис. грн. також проводяться через систему ProZorro.

Як відомо, у 2017 році структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, розпорядники коштів обласного бюджету провели через систему ProZorro понад 20,3 тис. процедур закупівель, з яких 18,5 тис. або 91,1% допорогові закупівлі.

Економія коштів склала 123,75 млн. грн., з яких по допорогових закупівлях 44,97 млн. грн. або 36,3% від загальної економії.

 

Вiнниця.info